Bleach online

Hrát zdarma

Bleach online – anime hra, to je to co hledáte? Bleach online je skvělou bojovou hrou, která vás dokáže zabavit na opravdu hodně dlouhou dobu. Na začátku hry Bleach online si vyberete postavu, která vás bude celým příběhem provázet. Váš úkol je zdánlivě jednoduchý: konat dobro. Což se lehko řekne, hůře plní.

Začnete od píky a s přibývajícím časem se snažíte dostat svou postavu na maximální možnou úroveň. Čím větší zkušenosti budete mít, tím snazší pro vás bude plnění zadaných úkolů.

Hra se věrně drží předlohy stejnojmenného animovaného seriálu. Setkáte se tak s Ichigem, hlavním hrdinou této mangy. Uvnitř společenství však zdaleka nepanuje mírumilovná nálada. Jste obviněni ze zrady. A vy, nejen, že chcete své jméno očistit. Čeká na vás úkol daleko důležitější – dopadnout pravého viníka.

Troufnete si na to? Očekávat můžete mnoho nesnadných soubojů. Těšit se ale můžete na dialogy, které herní příběh dokonale ozvláštní. Fanoušci tohoto seriálu budou nadšení. Ti, kteří do světa mangy ještě nestihli proniknout, ocení především zdařilou grafiku, zajímavý příběh a neutuchající zajímavé souboje.

Hrát zdarma

Hrát zdarma