Metin2

Hrát zdarma

Metin2, to hra pro vás. Hledáte fantasy hru jako je Metin2? Metin2 je skvělou hrou na hrdiny, kterou patrně nemusíme dlouze představovat. Za touhle onlajnovkou stojí skvělý příběh o pádech kamenů Metin, které devastují okolní území a v celé zemi navíc způsobují chaos a zlobu.

Na vás je, abyste toto nepříjemné prokletí zvrátili. A to jako spojenci dračího boha. Vybírat můžete z několika typů postav, které se od sebe liší nejen vybavením. Vyberte si tu, která je vám nejbližší a s její pomocí tak ochraňte království před krutou budoucností plné zkázy.

Společnost vám budou dělat nejen krutí nepřátelé, ale také skvělé herní prostředí a záživné úkoly, které vás určitě zaujmou.

Na boj proti nepřátelským silám však nebudete sami. Můžete založit vlastní cech, nebo vstoupit do již existujícího společenství. Pokud budete dobří, můžete získat nesporné výhody. Například v podobě vlastní nehráčské postavy, kterou navíc můžete dále rozvíjet.

Vydejte se na boj s nepřáteli a ostatními královstvími. Pokud v sobě máte alespoň špetku vlastností akčního hrdiny, nebudete litovat.

Hrát zdarma