My Free Cirkus

Hrát zdarma

Máte rádi Cirkus? Pak bude hra My free cirkus to pravé pro vás. Založte si svůj vlastní „My free cirkus“ a pusťte se do toho!

Baví vás zkoušet nové a neotřelé role? Ve hře My Free Circus budete mít příležitost! Objevte, kolik práce stojí za ředitelováním cirkusu a vytvořte tu nejlepší světovou show, která přiláká velké množství návštěvníků.

Vaším prvním úkolem bude vybudovat samotný cirkus a také zázemí pro návštěvníky. Bez toho, jak nám jistě dáte za pravdu, se žádný cirkusák neobejde. Chybět tak nesmí šapitó, prodejní stánky a v neposlední řadě ani exotická zvířata, která na návštěvníky samozřejmě působí ze všeho nejvíce.

Postupem času budete moci svou show aranžovat a vylepšovat. Zapomenout nesmíte ani na své zaměstnance. Ty, stejně jako zvířata, je třeba zaopatřit tak, aby jim nic nechybělo. A co by to bylo za pořádnou show, kdybyste zvířata také patřičně netrénovali?

Jen tudy vede cesta k úspěchu. S postupem do dalších levelů na vás navíc čekají zajímavé odměny a funkce. Tak do toho, stačí se jen registrovat.

Hrát zdarma

Hrát zdarma