Star conflict

Hrát zdarma

Hledáte hru Star Conflict? Onlajnovka Star Conflict potěší všechny fanoušky vesmíru. Pokud máte navíc rádi akci, opravdu si v této akční vesmírné střílečce přijdete na své.

Vaším úkolem je spolu s dalšími hráči brázdit vesmírem. Hra vás však nijak neomezuje, a tak je úplně jedno, jaký při prozkoumávání a dobývání vesmíru zvolíte postup. Jste raději opatrným průzkumníkem, nebo do všeho jdete nejraději po hlavě?

Svobodu máte i co se výběru lodí týká. K dispozici je několik vesmírných lodí a pokud byste si snad nevybrali, vytvořit si můžete stroj i zcela podle svého gusta.

Hra má opravdu skvělé grafické provedení, a navíc je zcela zdarma. Hraje se přímo z internetového prohlížeče, takže se nebudete muset zdržovat žádnou sáhodlouhou instalací.

Nabízí několik herních tříd, mise jak pro jednotlivce, tak pro skupiny a ochuzeni nebudete ani o možnost vytvořit si vlastní herní moduly.

Přeneste se do doby 3 000 let poté, co planetu Zemi opustil první kolonizátor a popusťte uzdu své fantazii. Nebudete litovat.

Hrát zdarma

Hrát zdarma