Tera online

Hrát zdarma

TERA online– skvělá hra s bojovým systémem, která opět nadchne všechny milovníky akce a lítých bojů. Tahle onlajnovka, které se někdy říká Tera online, zaujme především skvělou grafikou a herním prostředím.

Podobně jako v jiných hrách, i tady bude vaším úkolem vylepšit postavu tak, aby byla co nejsilnější a odolala i zkušeným protivníkům. Za každého zabitého nepřítele či splněný na vás čekají body. A právě ty vám pomohou k tomu, abyste si mohli pořídit lepší vybavení či získat nové schopnosti.

Mnozí hráči si však stěžují na to, že právě náplň úkolů se postupem času stává spíše stereotypní. Nejinak tomu je i u příběhu hry. A to proto, že ve hře prakticky chybí. Jen zřídkakdy narazíte na nějakou zajímavě vloženou scénu.

Hra zkrátka sází na skvělou grafiku (která se mimochodem opravdu povedla) a na velké území, které je hráčům k dispozici a které mohou nerušeně prozkoumávat. A ani to rozhodně není k zahození. Osobně si myslíme, že TERA online vám tak může dělat společnost pěkných pár dlouhých večerů.

Hrát zdarma

Hrát zdarma