Wauies hra se zvířaty

Hrát zdarma

Hledáte hru wauies hru se zvířaty? Wauies je hra, která potěší všechny milovníky zvířat. Pokud navíc máte ze všech zvířat nejraději psy a kočky, je wauies hra se zvířaty určena přímo pro vás!

Stanete se totiž majiteli vlastního obchodu s domácími mazlíčky, kde právě o psy a kočky rozhodně nebude nouze. Starost o zvířata, a domácí mazlíčky obzvlášť, mnohdy není žádný med a čeká na vás množství úkolů. Věnovat se budete muset jejich tréninku a stranou nezůstanou ani jejich základní potřeby jako například krmení či hraní.

Spokojení mazlíčci však do vašeho obchodu přilákají další návštěvníky. Čím budou vaše zvířata spokojenější, tím větší oblibě se tak váš krámek bude těšit.

Jste přece ambiciózní a z malého nevýznamného obchůdku chcete postavit proslulý super obchod se vším, co by dobrý chovatel mohl potřebovat, nebo ne?

Pusťte se do toho a ujistěte se, že vaším zvířatům ani zákazníkům nic neschází. Hádáme, že se od hry nebudete moci odtrhnout. Už kvůli skvělému grafickému zpracování. Tak příjemnou zábavu!

Hrát zdarma

Hrát zdarma