World of warships cz

Hrát zdarma

Máte rádi world of warships cz? World of Warships cz je dalším skvělým free to play kouskem společnosti Wargaming. Bitevníky čekají!

Ve hře ovládáte různé typy lodí s rozdílnými vlastnostmi, zbraněmi a způsoby hraní za ně. Zasvůj výkon v boji obdržíte kredity a zkušenosti, za které můžete vylepšit některou ze svých lodí nebo rovnou koupit novou. Postupem hrou odemykáte nové a různorodé herní módy. Svůj postup hrou můžete urychlit za pomocí dublonů.

Chcete-li své herní schopnosti zlepšit, můžete podstoupit podrobný výcvik v podobě videí, prozkoumat články o jednotlivých typech lodí, či se zahloubit do zcela odborných rozborů situací na bojišti.

K tomu je tu ještě živá komunita, s jejímiž členy si můžete domluvit hru či se podělit o své zkušenosti na blogu. Pro interakci s komunitou je však potřebná alespoň základní znalost angličtiny.

Chcete-li tuto hru zkusit, je třeba jednoduše vyplnit registraci – stačí zadat e-mailovou adresu, heslo, uživatelské jméno, hru stáhnout, nainstalovat a zábava může začít!

Hrát zdarma

+ Realistická simulace balistické křivky střel

+ Zajímavý způsob hry za letadlové lodě

+ Různé a velmi odlišné typy herních módů

+ Jiné lodě vyžadují jiné strategie, jak za ně hrát.

+ Skvělý výukový systém umožňující sebezlepšování

Hrát zdarma